Vernostné body

Za každých 10eur utratených v našom eshope za nákup dostanete vernostné body, ktoré si následne viete uplatniť ako zľavu na ďalší nákup. Tieto body je možné kombinovať so zľavovými kupónmi.

Odporúčací program

Každý zaregistrovaný zákazník, ktorý vykonal aspoň jednu objednávku akejkoľvek hodnoty je automaticky zaradený do odporúčacieho programu. Ak nás odporúčite ktorémukoľvek známemu, ktorý ešte nie je u nás registrovaný, automaticky dostáva zľavový kupón v hodnote 2% z nákupu. Viete nás takto odporúčiť 10-tim priateľom a rozdať im zľavy v podstate zadarmo. Ako odmenu pre Vás je tu taktiež zľava pre Vás, 2% za každeho odporučeného, ktorý si u nás kúpi kabelku. U Vás je to ale s rozdielom, že ak všetci vaši odporučený priatelia vykonajú objednávku, máte zľavu dokopy 20% ( 10 známych x 2% za každého ) na ďalší nákup.

Odporúčací program nájdete vo svojom profile v našom eshope. Zadajte mailove adresy vaších známych a tí automaticky dostanu zľavu na nákup v našom eshope.

Dôležité: E-mailové adresy Vašich známych budú použité iba pre účely odporúčacieho programu. Nikdy nebudú použité na iný účel.


QR kód

Naposledy prezerané

Žiadne produkty
Porovnať 0