Talianske kabelky Jacky&Celine - o značke

Jacky&Celine

 

Kabelky J&C sú charakteristické tým, že ponúkajú vysokú kvalitu reflektujúc posledné módne trendy za bezkonkurenčné ceny. Určite budete príjemne prekvapená pomerom kvalita/cena. Okrem toho, že tieto módne doplnky sú navrhované podľa najnovších módnych trendov, nechýba im ani praktickosť.

Výnimočnosť kabeliek garantujú skúsení a talentovaní talianski dizajnéri, ktorí Vaše predstavy o kabelke premieňajú na skutočnosť. Firma Jacky&Celine sa prirodzene drží módnych trendov, takže si v bohatej ponuke produktov výnimočnej kvality určite vyberiete aj Vy.

Značka J&C si kladie za cieľ vytvárať štýlové výrobky, ktoré dokážu uspokojiť aj náročnejšie zákazníčky. Kabelky tejto značky si môžete kúpiť len v našom eshope.

Súvisiace produkty
5,2 € 34,8 €
Značková talianská kabelka JC764-2 Kolekcia 2010 Vnútorné členenie: 1 úložný priestor, bočné vrecko na zips a vrecko na mobil a hygienické potreby. Zatváranie kabelky je na zips rozmery:48cm (najširšie miesto)x26cm...
Vypredané
5,1 € 34,2 €
Talianska kabelka značky J&C Kolekcia 2010 Materiál: veľmi kvalitná ekokoža, kvalitné vypracovanie Rozmery: šírka 41cm, výška 27cm Vnútorné členenie: bočné vrecko na zips a vrecko na mobil a hygienické potreby....
Vypredané
Zanechať komentár
Zanechať odpoveď
login aby ste mohli pridať komentár najprv sa prihláste.

Nastavenia

Menu