Prečo kupovať kvalitnejšie kabelky?

Kabelka je neoddeliteľnou súčasťou každej ženy (pokiaľ samozrejme nedáva prednosť batohu). Ak si kúpite kabelku za pár eur, nie je to pre Vás až tak bolestivé keď sa zničí, ako keď by sa vám zničila tá drahšia. Nehľadiac na to, že za cenu jednej drahšej kabelky, môžete mať napríklad dve, tri lacnejšie verzie. Nech je to akokoľvek, nie je na škodu, keď si predsa len kúpite nejaký drahší kusok (alebo dva :) ), ktoré síce budú mať vyššiu cenu, ale vydržia dlhšie, aj niekoľko rokov.

Vzhľad je dôležitý. Predstavte si, že ste si kúpila krásnu kabelku za 20e, ale po pár mesiacoch vyzerá zničená, pokrčená, vyblednutá. To je bohužiaľ nevýhoda týchto kabeliek. S kvalitnou kabelkou, by sa Vám niečo takéto nestalo.


Kabelka musí reprezentovať

Nezáleží na tom, či na sebe budete mať značkový kostým, či len džínsy a tričko, pokiaľ si vezmete kvalitnú kabelku, budete vyzerať elegantne, na úrovni a reprezentatívne, čoho by ste

ťažko dosiahla s ošúchanou, či potrhanou taškou. Také kožené kabelky spĺňajú väčšinu z týchto kritérií.


Výmena kabeliek

Väčšina z nás nechce drahú kabelku, pretože sa bojí utratiť toľko peňazí za niečo, čo človeka za chvíľu nebude baviť. Akonáhle sa Vám kabelka už nebude páčiť, neváhajte ju po pár mesiacoch predať kamarátke, či v bazáre, a zaobstarať si inú. Výhodou je, že bude i pri predaji stále vyzerať ako nová, pretože drahé kabelky se hneď tak nezničia. Čo o týchto obyčajných sa povedať nedá.


Čo je ale najdôležitejšie, každá má za sebou svoj príbeh

Väčšina týchto drahších kabeliek má za sebou minulosť, čo sa o lacných kabelkách povedať neda. Taký Gianfranco Ferré, talianský návrhár, cestoval často do Indie, ktorá v ňom prebudila všetku jeho predstavivosť. Tvrdil, že jeho modely sú pre inteligentné, silné a slobodné ženy. Mal taktiež veľa prominentných klientov ako Julia Roberts, Sophia Loren, Oprah Winfrey, Sharon Stone. Vy by ste taktiež mohli byť jednou z nich  :).

Pierre Cardin bol jeden z najvplyvnejších návrhárov sveta. Navrhoval koncertné kostýmy Beatles, učil sa u Paquina, Schiaparelliho a Diora.

Nebojte sa vytvoriť si vzťah so svojou kabelkou a prerozprávať príbeh svojim známim. S lacnou kabelkou toto nezažijete. 

Zanechať komentár
Zanechať odpoveď
login aby ste mohli pridať komentár najprv sa prihláste.

Menu