Ako vyzerať mladšie ? 7 spôsobov pre mladší vzhľad

Asi každá žena si chce udržať mladý a svieži vzhľad tak dlho, ako to je len možné. Náš vzhľad dokáže ovplyvniť čokoľvek, od úpravy nechtov, vlasov, výberu oblečenia, či starostlivosti o pleť. Vybrali sme pre vás zopár tipov, ktoré sa vám pri udržaní stále mladistvého vzhľadu môžu hodiť.


1. Teplé tóny vo vlasoch

Aj keď trendy nepustia a mnoho žien uprednostňuje vo vlasoch biele a chladné tóny, možno je na čase dať šancu aj iným, teplejším tónom. Tie pôsobia pri tvári „mäkšie“ a menej stroho. Určite vás omladia viac, ako sivasté a chladné odtiene. Tak čo, skúsite to?


2. Hrubšie obočie

Plné obočie bolo niekomu nadelené viac, inému zase menej. Hrubšie obočie dodáva tvári mladistvý vzhľad na počkanie. Preto ak vám ho príroda nenadelila, môžete si dopomôcť rôznymi ceruzkami, alebo tieňmi určenými presne na úpravu obočia.


3. Farba na líčka

Červená, alebo ružová farba na líčka vás omladí bez väčšieho úsilia. Ak farbu priamo určenú na líčka doma nemáte, poslúži vám aj obyčajný červený rúž na pery, ktorý si do líčok vklepete. Pozor však na efekt Marfie z Mrázika, aj tu platí, že všetko s mierou.


4. Jemná ofinka

Jemná ofinka v oblasti tváre dokáže vaše črty krásne zjemniť. Stačí zopár pramienkov a vaše oči sa rozžiaria a na vrásky sa nebude klásť toľká pozornosť. Pre ešte mladší efekt môžete vaše pramienky nakulmovať.


5. Hydratačný krém na ruky

Ženské ruky začínajú starnúť u žien vo veku 40 – 5O rokov. Preto je dôležité starať sa o ne počas celého vášho života, používať hydratačné krémy a pri čistení chemickými prostriedkami používať rukavice, ktoré vás ochránia.


6. Tmavé vs. svetlé tiene

Namiesto tmavých očných tieňov, používajte také, ktoré vašu pleť a oči rozžiaria. S tmavými tieňmi budú vaše oči pôsobiť menším dojmom, pri perleťových odtieňoch budú vaše oči pôsobiť otvorene a vaša tvár sa rozjasní.


7. Zdravá strava a cvičenie

Posledným našim tipom nie je žiadna novinka. Zdravá strava a pravidelné cvičenie vám zaplavia telo endorfínmi, vaša pleť bude prekrvená, rozžiarená a vy sa budete cítiť plná energie.

Vek nezastavíme. Môžeme však nasledovať určité kroky, aby sme sa cítili v našom tele tak dobre, ako je to len možné. Toto bolo zopár tipov od nás. Na ktoré tipy nedáte dopustiť vy?

Súvisiace články
Zanechať komentár
Zanechať odpoveď
login aby ste mohli pridať komentár najprv sa prihláste.

Menu