Ako vyzerať skvelo aj v chladnejšom počasí?

Leto je obdobím, kedy sa môžeme s ľahkosťou cítiť žensky a príťažlivo. Prichádza však obdobie jesene, kedy sa začíname viac zaľahovať, ako ukazovať našu pokožku. Ukážme si zopár tipov, ako vyzerať pôvabne, žensky a sexy aj v tak chladnejšom jesennom období.

1. Pančuchy

To, že prichádza chladnejšie obdobie neznamená, že musíme nosiť len nohavice. Pokojne to stavte na sukne, šaty, či šortky. Nezabúdajte však na vaše pohodlie a na to, aby vám nebola zima. Pred chladom vás ochránia pančuchové nohavice, ktoré budú aj krásnym módnym doplnkom.


2. Čižmy nad kolená

Čižmy siahajúce nad kolená vyzerajú nie len sexy, ale najmä sú neskutočne teplé a zahrejú vás aj v tej najtuhšej zime. Na jeseň sú ako stvorené k sukni, či šatám, no vynosíte ich aj k obyčajným džínsom, čím ozvláštnite celý váš outfit.


3. Crop top s dlhým rukávom

V lete na tento typ crop topu bolo možno príliš horúco. Teraz však prichádza čas, kedy ho môžete vynosiť. K vysokým džínsom sadne naozaj skvelo.


4. Body

Tzv. „Bodyčká“ sú nie len krásny ženský prvok, ale aj veľmi praktický spôsob, ako udržať váš chrbát stále v teple. Noste ich najmä v zime. Krásne priliehajú a navyše tvarujú vašu postavu.


5. Červená

Červená je asi najviac sexy farbou zo všetkých a muži na ňu „letia“. Či už si zvolíte červenú blúzku, sveter, kabelku, alebo šaty, výber je len na vás. Červená farba vám dodá „šmrnc“ a omladí vás na počkanie.

Toto boli jednoduché spôsoby, ako aj v chladných mesiacoch vyzerať sexy, žensky, no elegantne zároveň. Aký je váš obľúbený sexy prvok?

Zanechať komentár
Zanechať odpoveď
login aby ste mohli pridať komentár najprv sa prihláste.

Menu