Ako nosiť obyčajné biele tričko na 5 spôsobov

Pravdepodobne každá z nás má doma jedno biele, čisté tričko, ktoré nás zachránilo vždy, keď sme nevedeli, čo na seba. Existuje mnoho spôsobov, ako skombinovať jednoduchý vršok štýlovo, a predsa len zaujímavo. Všetko závisí od správnej kombinácii ostatných kúskov oblečenia. Nezáleží na tom, či vaše tričko stálo 5,00 €, alebo 50,00€. Postačia vám len správne doplnky, a nezabudnuteľný outfit je na svete.


1. Biele tričko v kombinácii s rifľovou sukňou.

Rifľovú sukňu vám asi netreba predstavovať. Ide o kúsok, ktorý asi nikdy nevyjde z módy a sukne, ktoré sú z naozaj kvalitnej rifľoviny vydržia roky. V kombinácii s bielym, obyčajným tričkom viete vytvoriť svieži look, a vďaka jeho jednoduchosti budete tiež vyzerať, že ste sa ani veľmi nesnažili.

1. Biele tričko v kombinácii s rifľovou sukňou MojeKabelky


2. Nohavice s vysokým pásom.

Kto by doma nemal aspoň jedny džínsy s vysokým pásom? O tzv. „high waist“ rifliach sme toho popísali už veľa. Robia nám skvelú figúru a vieme ich kombinovať s čímkoľvek. S jednoduchým bielym tričkom však ide o kombináciu, ktorá je maximálne pohodlná a nikdy nesklame.

2. Nohavice s vysokým pásom MojeKabelky.sk


3. Kombinácia – šortky a traky.

Ide o typ šortiek, ktorý je 100%-ne komfortný a každá žena sa v nich bude cítiť pohodlne. Mladistvý vzhľad na počkanie si tak vyčarujete presne touto kombináciou.

Kombinácia – šortky a traky


4. Kombinácia bielej.

Bielej farbe sa v lete medze nekladú. Opálená pokožka vďaka svetlým odtieňom krásne vynikne. Mnoho žien sa však obáva, že práve v bielych odtieňoch bude ich postava vyzerať širšie. Pravdou však je, že pri správne zvolenom strihu sa toho určite nemusíte báť. Veľkým plusom tiež je, že biela pôsobí veľmi jemne, harmonicky a najmä žensky.

Kombinacia bielej MojeKabelky.sk


5. S farebnou kabelkou.

Nových kombinácií sa netreba báť. Biele tričko predstavuje mnoho možností, ako ukázať svoje „pravé ja“. Častokrát nosíme jednoduché kabelky k bežným outfitom. Čo tak to poňať z inej strany a využiť farebnú, vzorovanú kabelku práve s obyčajným bielym tričkom?

Biele tricko s farebnou kabelkou MojeKabelky

Zanechať komentár
Zanechať odpoveď
login aby ste mohli pridať komentár najprv sa prihláste.

Menu