Ak sa chystáte kúpiť si novú kabelku, máme pre vás zopár skvelých tipov.

Kúpa novej kabelky je jednoduchá a viac zábavná činnosť aj vďaka tomu, že na rozdiel od kúpy nového oblečenia, či topánok si kabelku nemusíme skúšať v kabínkach, alebo prezúvať sa. Častokrát si tak kupujeme nové kabelky len podľa nášho vkusu a preferencií. Predstavujú špecifický segment a my vám v tomto článku prinášame zopár tipov, ktoré môžete zohľadniť pri kúpe vášho nového kúsku.


Tip č. 1 - Stavte to na klasiku

Ak hľadáte kabelku, ktorú by ste mohli nosiť aj niekoľko sezón, či dokonca rokov, odporúčame vám vyhnúť sa vysoko trendovým kúskom. Moderné kúsky sú síce veľmi lákavé a krásne, avšak väčšinou sú nositeľné len jednu, maximálne dve sezóny.

Pokiaľ to však stavíte na klasiku, ktorá bude v móde vždy, môžete kabelku nosiť aj niekoľko rokov a vždy budete vyzerať „in“. Neutrálne farby a čisté línie sú základom úspechu.

klasická kabelka


Tip č. 2 - Lacnejšia vs. drahšia kabelka

Koho by nelákali kabelky za nízku cenu? Ak natrafíte na naozaj krásnu, kvalitnú kabelku, ktorá je momentálne v zľave, nekúpiť si ju by bol hriech.

Ak vás však láka lacnejšia kabelka, ktorej zipsy sa už očividne zatrhávajú a kabelka viditeľne nedrží svoj tvar, s takouto kúpou by ste z dlhodobého hľadiska veľmi spokojné neboli.

Väčšinou to býva tak, že tie lacnejšie kabelky sú aj menej kvalitné a je častokrát je ich výmena za novší model nutná už po pár mesiacoch. Ako sa hovorí - nie sme tak bohatí, aby sme kupovali lacné veci. Preto, ak máte možnosť, investícia do tej správnej, hodnotnej kabelky z kvalitného materiálu môže byť to pravé, pretože vám vydrží hneď niekoľko rokov.


Tip č. 3 - Ako zvyčajne nosíte svoju kabelku?

Pred kúpou kabelky skúste porozmýšľať, ako zvyčajne nosíte kabelku a čo pre vás predstavuje najväčší komfort. Nosíte kabelku na ramene? Alebo si vždy do mesta vyberáte tú istú cross body kabelku, pretože je pre vás najpohodlnejšia?

Aj tá najkrajšia kabelka na svete vás po čase unaví, ak pre vás nebude predstavovať 100%-né pohodlie.


Tip č. 4 - Budete ju mať s čím kombinovať?

Pri kúpe akéhokoľvek oblečenia, nie len kabelky pre vás máme jeden trik. Skôr než si zakúpite nový kúsok do vášho šatníka, pokúste sa porozmýšľať k čomu by ste ho nakombinovali. Takto ihneď zistíte, či kúpa danej kabelky pre vás má zmysel, alebo to budú len vyhodené peniaze. Ak nenájdete žiadne módne variácie, skúste sa porozhliadať po iných farbách, či štýloch, pretože kabelka, ktorú nemáte k čomu nosiť by vám bohužiaľ len stála v skrini.


Tip č. 5 - Akú veľkosť vybrať?

Nedávno sme sa na našej Fb stránke mojekabelky.sk pýtali, čo všetko nosia dámy vo svojich kabelkách. Zistili sme, že mnoho z nás nosí v kabelke peňaženku, mobil, kľúče, kozmetiku, parfum, či vodu. Ak aj vy patríte k ženám, ktoré majú rady všetko pokope v jednej kabelke, v tom prípade je u vás jasné, že menšie typy kabeliek by ste veľmi nevynosili.

Preto pred samotnou kúpou novej kabelky skúste porozmýšľať, k akej príležitosti by ste kabelku chceli nosiť. Na nákupy? Na prechádzky s manželom? Alebo len tak do mesta? Praktickosť u kabelky je rovnako dôležitá ako jej vzhľad a preto je veľkosť, či vnútro kabelky kľúčovým faktorom k vašej spokojnosti.

Kabelka

Kabelky sú krásnym doplnkom každej ženy a predstavujú súčasť šatníka, na ktorú mnoho žien nedá dopustiť. Kabelky nám sadnú vždy ako uliate. Či už priberieme zopár kíl, schudneme, alebo sa naše proporcie tela akokoľvek zmenia. Nečudo, že toľko žien po celom svete holduje práve zbierke týchto krásnych kúskov. Máte aj vy svoju obľúbenú kabelku? Ak áno, kvôli čomu je pre vás výnimočná?

Zanechať komentár
Zanechať odpoveď
login aby ste mohli pridať komentár najprv sa prihláste.

Menu