7 farebných trendov pre pre jar/leto 2020

Jar tu máme už niekoľko týždňov a čoskoro si môžeme vychutnávať leto plnými dúškami. S letom prichádzajú aj žiarivé farby, odvážnejšie outfity, a môžeme si dovoliť aj trochu zaexperimentovať. Každá sezóna so sebou nesie určité farby, ktoré sú typické pre dané obdobie. Inštitúcia Pantone poukazuje na top farby pre túto sezónu a my vám spolu s ňou prinášame ukážku našich kabeliek, ktoré s týmito farbami korešpondujú.


Ohnivá červená, tzv. FLAME SCARLET

Odvážna, jasná, teplá a plná energie. S týmto všetkým sa asociuje farba červenej. Vyžaruje sebavedomie a v lete patrí medzi farby, ktoré by ste určite nemali vynechať z vášho šatníka. Na opálenej pokožke vyzerá krásne červená sukňa, blúzka, či topánky. My sme Vám tiež vybrali na ukážku kabelku z nášho e-shopu, vďaka ktorej budete štýlová vždy a všade, bez ohľadu na to, čo máte oblečené.

cervena_farbaCervena_kabelka


Klasická modrá

Nebeská modrá, častokrát nazývaná aj ako kráľovská farba, patrí medzi top farby na rok 2020. Vyjadruje dôveru, úctu a je farbou pohody a vyváženosti. Kabelka z nášho e-shopu, ktorá najviac korešponduje s daným odtieňom je krásna spoločenská kabelka, vhodná na rôzne slávnostné príležitosti, oslavy, či svadby.

Modra_kabelka


Svetlá denimová farba

Táto farba má predstavovať odtieň roztrhaných a prepratých džínsov, avšak v jemejšom prevedení. Svetlá modrá vynikne krásne napríklad na koženej bunde, elegantných šatách, no na našom e-shope ju reprezentuje táto krásna ľadvinka, ktorú môžete vidieť nižšie. Skvelo sa kombinuje so žltou, či hnedou farbou. A v kombinácii s opálenou pokožkou tvorí krásny kontrast.

Svetlomodra_farbaSvetlomodra_kabelka


Tmavozelená farba, tzv. CHIVE farba

Zelená odjakživa pôsobila ako farba odpočinku a tiež ako farba života. Pri zelenej farbe sa hovorí o harmónii a sebakontrole. Patrí medzi dobre kombinovateľné farby a pôsobí elegantným dojmom. Náš kabelkový víťaz zelenej farby je táto kabelka s jednoduchým dizajnom a čistými líniami, ktorá pôsobí naozaj elegantne a luxusne.

Tmavozelena_farbaTmavozelena_kabelka


Žiarivá oranžová farba

Svieža oranžová farba určite nie je pre každého a my vieme, že si nájde aj zopár odporcov. Napriek všetkému, však dokáže krásne rozžiariť outfit. Takýchto farieb sa netreba báť, pretože móda by mala byť predsa len zábavná. Preto sa netreba strániť aj malým experimentom a oranžovú farbu môže reprezentovať aj napríklad vaša kabelka, ktorá dotvára celkový look. Pre ešte odvážnejšie dámy, oranžová farba vyzerá krásne v kombinácii s tyrkysovou. Skvelá kombinácia na leto!

Oranzova_kabelka


Jemná žltá, tzv. SUNLIGHT

Ďalšia krásna a svieža farba, ktorá omladí každú dámu ihneď o niekoľko rokov. Ak chcete priniesť trochu slnka kamkoľvek pôjdete, táto farba je ako stvorená pre Vás. Pre dámy, ktoré nemajú rady príliš žiarivé odtiene, avšak chcú zažiariť, je táto farba naozaj správnou voľbou.

zlta_farbaZlta_kabelka


Hroznová fialová farba

Tajomná fialová farba krásne vynikne na spoločenských šatách. Považuje sa za farbu duchovna a mágie. Je obzvlášť obľúbená u malých detí, introvertov, kreatívnych a senzitívnych ľudí. V módnom priemysle má vysoké postavenie pretože pôsobí žensky a tajomne. A to my ženy máme veľmi rady.

Fialova_farbaFialova_kabelka

Či už zvyknete nosiť žiarivé, alebo menej výrazné farby, nezabúdajte, že móda by nám mala robiť radosť. Nikde tiež nie je napísané, že ak ste doposiaľ nosili len nenápadné farby, že to teraz nemôžete zmeniť. Farebná kabelka je skvelý prostriedok, ako sa s farbami začať viac “kamarátiť” a leto je ako stvorené na nové experimenty a outfity. Preto Vám želáme veľa šťastia pri najbližšom farebnom kombnovaní vašich outfitov.

Zanechať komentár
Zanechať odpoveď
login aby ste mohli pridať komentár najprv sa prihláste.

Menu