Existujú veci, ktoré by sme nemali nosiť v kabelke ?

My ženy vieme mať v kabelke prakticky čokoľvek. Zopár vecí a predmetov sa však naozaj neodporúčajú ako súčasť našej každodennej výbavy. Prečítajte si článok a zistite, ktoré to sú a prečo.


Vaše heslá

Pamätať si heslá môže byť náročné. Najmä, ak máte iné heslo ku každej aplikácii, či bankovému účtu, čo je mimochodom veľmi rozumné.

Mnoho žien si myslí, že ak bude mať heslá stále pri sebe v kabelke, je to pre ne to najbezpečnejšie riešenie. Veď predsa kabelka je stále s vami a tak je prakticky nemožné, aby vaše údaje niekto zneužil.

Opak však môže byť pravdou a prípadov, kedy majiteľka prišla o kabelku, či už krádežou, alebo ju niekde stratila, nebolo málo. Samozrejme, pevne veríme, že sa takého niečo nemusíte báť. Opatrnosti však nikdy nie je dosť :)


Hesla v kabelke


Notebook

Prenosný počítač je skvelá a praktická vec. Na druhej strane si musíme uvedomiť koľko taký notebook váži. Častokrát je príliš ťažký a ak ho budete nosiť pravidelne v kabelke, môže spôsobovať problémy s chrbticou, či ramenom.

V prípade, ak je pre vás a vašu prácu prenosný notebook nevyhnutný, odporúčame nosiť notebooky v batohoch, ktoré krásne rozložia váhu laptopu a vy budete mať voľné ruky.

Dáždnik

Aj keď sa môže zdať, že je to nevyhnutná súčasť každej kabelky, dáždnik predstavuje ďalšiu extra váhu, ktorú musia vaše ramená zvládať.

Naším tipom je pozrieť si počasie vždy deň vopred a ak máte možnosť, ešte lepším riešením je mať vždy jeden extra dáždnik v práci, či v aute. Takto vás dážď nikdy neprekvapí a vy budete vždy maximálne pripravená.


Dazdnik v kabelke


Vaša celá kozmetická výbava

Častokrát nosíme v kabelke krém na ruky, lak na vlasy či voňavku. Keďže sme ženy, určite sa nechceme vzdať žiadneho zo spomenutých produktov.

Avšak, veľké balenia predstavujú veľkú váhu a zbytočne zaberajú priestor v kabelke. Preto skúste nabudúce nakúpiť menšie produkty takzvané „cestovné balenia“, ktoré sú svojím objemom len do 100 ml.

To vám ušetrí miesto, kabelka bude pôsobiť ľahšie, a taktiež ich využijete počas cestovania.


Kozmetika v kabelke


Bločky

A na záver – doklady z nákupov. Teraz nehovoríme o dokladov z bežných potravín, ale skôr o dokladoch, ktoré potvrdzujú nákup drahšieho kúsku oblečenia, elektroniky do domácnosti, alebo produktu, ktorý by ste mohli chcieť v budúcnosti zreklamovať.

Bločky by sa nemali povaľovať len tak v kabelke, ale mali by mať svoje miesto hneď ako prídete domov z nákupu. Nikdy totiž nevieme, či daný doklad o kúpe nevyužijeme aj rok po zakúpení.


blocky v kabelke

Či už máte v kabelke veci utriedené a zorganizované, alebo uprednostňujete menší „chaos“, pri najbližšom triedení vecí vo vašej kabelke si možno spomeniete na niektoré naše tipy :)

Zanechať komentár
Zanechať odpoveď
login aby ste mohli pridať komentár najprv sa prihláste.

Menu