Vďaka týmto krokom budete pôsobiť luxusne

Panuje tiež názor, že na to, aby sme sa aj my - bežné ženy obliekli krásne a elegantne, potrebujeme dokonalú postavu, drahé oblečenie a luxusné doplnky.

V tomto článku vám však ukážeme, že pojem „luxus“ vieme poňať aj inak a že vyzerať skvelo v každom outfite nie je vôbec také zložité. Prinášame vám kľúčové kroky k tomu, ako vyzerať vždy upravene, elegantne a žensky.


Tip č. 1 Správny materiál

Či už nakupujete online, alebo v kamenných obchodoch, sústreďte sa na materiál, ako je umelý semiš, zamat, či umelá koža. Tieto typy látok nestoja veľa peňazí, váš kúsok oblečenia však vedia povýšiť na vyšší level a častokrát vyzerajú drahšie, ako v skutočnosti sú. Ak sa rozhodnete napríklad pre kožený kúsok, správna voľba bude ten menej lesklý materiál, pretože lesklá koža môže pôsobiť viac lacno.

Ak sa pozrieme napríklad na bavlnu, tričko z bavlny sa môže zdať drahšie, ale na rozdiel od polyesteru vydrží omnoho dlhšie. Preto sa pokúste vyhnúť umelým a syntetickým textíliám, ktoré taktiež nepôsobia priaznivo na pokožku.

spravny material kabelky


Tip č. 2 Vôňa

Outfit nie je kompletný bez luxusnej vône. Odborníci radia neaplikovať parfém na oblečenie, či vlasy, ale sústrediť sa na hlavné pulzné miesta ako je zápästie, dekolt, za uši, či vnútorná strana lakťov, kde je pokožka najteplejšia. Nezabudnite však, že vašu vôňu by mali cítiť len ľudia, ktorí sa nachádzajú vo vašej tesnej blízkosti. Preto si dávajte pozor, aby ste to s parfumom nepreháňali.

Vona pre doplnenie outfitu


Tip č. 3 Kabelka ako doplnok

Kabelka je jedným z prvých doplnkov, ktorý si na outfite všímame. Krásna kabelka vôbec nemusí stáť veľa, avšak pri jej výbere by sme mali dbať najmä na kvalitu, pretože dotvára celkový dojem. Nehovoriac o tom, že pri kúpe naozaj kvalitného kúsku, ktorý dlho vydrží, vieme ušetriť peniaze z dlhodobého hľadiska.

Náš tip – na bežné nosenie odporúčame nosiť praktické, napríklad cross body kabelky, či batohy, ktoré nepôsobia tak stroho. Ak však chcete zvýšiť eleganciu vášho outfitu a pôsobiť luxusnejším dojmom, siahnite po kabelkách z materiálu ako je napríklad koža, a dbajte na to, aby kabelka držala svoj tvar, čím bude pôsobiť drahšie a luxusnejšie.

kabelka ako doplnok k outfitu


Tip č. 4 Konečná úprava

Pokiaľ dáma nevenuje trochu času konečnej úprave samej seba, oblečené kúsky nebudú nikdy vyzerať dobre. S upravenými nechtami, uhladeným účesom a jemným makeupom vieme celkový dojem doladiť do dokonalosti. Červený rúž pôsobí sviežo a sexy, jemné odtiene nechtov zas elegantne a príjemne. Samozrejmosťou tiež ostáva, že všetky kúsky oblečenia by mali byť čisté a nepokrčené.

Konecna uprava outfitu

Veríme, že sa vám tento článok páčil. Malé detaily vedia urobiť veľa, ale nezabudnime, že najdôležitejším doplnkom každej ženy je jej úsmev a radosť, ktorú môže rozdávať svojmu okoliu. :)

Zanechať komentár
Zanechať odpoveď
login aby ste mohli pridať komentár najprv sa prihláste.

Menu