Výber správnej kabelky na základe osobnosti jej majiteľky

Kabelky už dlhé roky tvoria nezameniteľnú súčasť outfitu takmer každej ženy. Nájdeme ich v rôznych tvaroch, veľkostiach, štýloch, či farbách, no líšia sa tiež materiálom, prepracovanosťou, či kvalitou. Kabelka už dlho nespĺňa úlohu len akejsi tašky, do ktorej by sme nahádzali všetko potrebné. Kabelky pre nás predstavujú módny doplnok a častokrát vieme správnym výberom poukázať na to, kto vlastne sme.

Fakt, že sme každá iná, preukazujeme aj vo výbere druhu tašky, vaku, alebo kabelky. V tomto blogu nájdete tie najobľúbenejšie druhy kabeliek a tiež vysvetlenie, ako definujú vašu osobnosť. 


Veľké kabelky pre praktické ženy

Obyčajná veľká kabelka, prevažne obdĺžnikového tvaru, s pevnými uškami, ktorá je zväčša zakončená vrchným zipsom. Tieto typy kabeliek sa spočiatku nosili skôr na pláž, či na rýchly a bezpečný prenos predmetov z miesta A do bodu B, pretože znesú aj ťažšie váhy. Dnes je však situácia iná a po týchto typoch kabeliek siahajú naozaj sebavedomé a silné dámy, ktoré neriešia čo si o nich myslia druhí. Ich majiteľky majú svoj vlastný názor a vedia, že život nestojí len na tom, kto má aký outfit. Tieto ženy sú často zaneprázdnené a preto preferujú mať všetky svoje veci v jednej väčšej kabelke. Majú rady všetko vkusné a najmä praktické. Po kliknutí na obrázok vás to presmeruje na daný produkt.Cross body kabelky

Tieto typy kabeliek sú určené pre ženy, ktoré majú rady pozornosť a chcú urobiť dojem popri tom, ako kráčajú po ulici, či nákupnom centre. Dámy budú veľmi rady, ak si všimnete, že sa v miestnosti plnej ľudí nachádzajú práve ony. Crossbody kabelky sú nadizajnované tak, aby spĺňali najmä jednu hlavnú funkciu – a tou je praktickosť. Nečudo, že ich obľubujú najmä dámy, ktoré sú neustále v pohybe, rady komunikujú, no nezabúdajú aj na módu a chcú byť vždy štýlové.

Večerné kabelky

Slávnostné kabelky sú typické svojou krásou. Sú nablýskané, prezdobené, a mnohokrát dotvárajú celkový outfit tým, že pôsobia ako šperk. Dámy ich využijú na rôzne slávnosti a minimálne jeden takýto kúsok by mala vlastniť každá z nás. Vyznačujú sa však tiež tým, že nemajú veľa miesta a tak do nich dokážeme odložiť len to najpodstatnejšie, čo na večierok potrebujeme - teda smartfón, rúž, kľúče, či púder. Dámy, ktoré siahajú po týchto typoch kabeliek, patria medzi extravagantnejšie typy, obľubujú večierky, diskotéky, párty a dámske jazdy. Milujú tancovanie, komunikáciu s ľuďmi a rady sa odviažu na akomkoľvek večierku.

KABELKY, KTORÉ SI DRŽIA TVAR

Tieto typy kabeliek patria väčšinou dámam s vycibreným vkusom. Jednoduché línie takejto kabelky ladia so sebavedomými ženami, ktoré sú odhodlané dosahovať svoje ciele. Ich majiteľky chcú, aby ich kabelka vyzerala profesionálne s ležérnym nádychom. Kabelky sa nezničia tak ľahko, sú naozaj pevné, takže sú vhodné aj na každodenné použitie do práce.


Batohy

Batohy sú skvelé pre dámy, ktorí priam prahnú po skúšaní nových vecí a zážitkov. Sú ideálne pre ženy, ktoré majú v živote nadhľad a nerobia si z vecí ťažkú hlavu. Batohy majú skvelé využitie nie len do mesta, ale svojou praktickosťou sa hodia aj na túru, či na bicykel.

Ľadvinky

Poslednou kategóriou sú tzv. ľadvinky. Tie boli populárne najmä v 80. - 90. rokoch. Ich éra však prišla znova a patria k jedným z top doplnkov už niekoľko rokov. Mali byť však byť dobre skombinované a dáma, ktorá ľadvinku nosí, si musí byť vedomá toho, že do nej dokáže uložiť len tie najpotrebnejšie veci.Ľadvinky sú veľmi štýlové a umožňujú mať voľné ruky, čomu sa potešia najmä ženy s aktívnym životným štýlom. Nehovoriac o tom, že sú skvelým doplnkom aj na diskotéky, kde máte istotu, že vaše veci sú vždy vo vašej blízkosti.

Záleží tiež na tom, akým spôsobom nosíme kabelku?

Podobne, ako nás definuje výber kabelky, ktorú vlastníme, dokáže o nás čo-to povedať aj spôsob, akým kabelku zvykneme nosiť a držať. Ženy, ktoré nosia svoje kabelky zvyčajne v rukách, na svoju kabelku rady poukážu a chcú vytvoriť na okolie dojem. Ak žena nosí kabelku na pokrčenom predlaktí, považuje sa za štýlovú, modernú ženu a dáva tým svoju kabelku na obdiv ostatným. Niektoré ženy nosia kabelky na ramene a o takých dámach je známe, že obľubujú praktickosť a voľné ruky. Ak ste si teda mysleli, že vaša kabelka, alebo spôsob, akým s ňou zaobchádzate nevytvárajú na vaše okolie dojem, tak ste možno zistili, že to tak nemusí byť vždy. Dúfame, že vám to pomôže pri ďalšom nákupe novej kabelky, ktorá vám sadne nie len štýlovo, ale aj osobnostne. :)

Zanechať komentár
Zanechať odpoveď
login aby ste mohli pridať komentár najprv sa prihláste.

Menu